Про проект

Академія смаку — це проект, створений під егідою мережі супермаркетів «Сільпо» та покликаний розвивати гастрономічні смаки українців.

Кураторкою та ідеологинею проекту від початку є гастроентузіастка та бренд-амбасадор «Сільпо», Аврора Огородник. Академія смаку починалася з офлайн майстер-класів у супермаркетах, на яких відомі українські шефи та діячі гастрономічної сфери ділилися з гостями не лише яскравими рецептами, а й тонкощами розуміння продуктів і технологій приготування.

Однак немає меж для тих, хто прагне нових знань. Тож сьогодні Академія смаку це трендові рецепти цікавих страв з продуктів, які можна придбати у «Сільпо», корисні поради та секрети від найяскравіших та найвидатніших українських шефів, а також гастрономічні новини, зібрані на сайті та YouTube-каналі проекту, а отже доступні будь-де. Готуйте, експериментуйте, вивчайте нові рецепти та куштуйте незвичайні інгредієнти, вчіться користуватися сучасними кухонними гаджетами та головне — надихайтеся задля нових гастрономічних звершень разом з Академією смаку та «Сільпо»!