Статті та новини

Баскський чізкейк: історія десерту, в який закохався Instagram

Незвичайний десерт родом із Сан-Себастьяну
Баскський чізкейк: історія десерту, в який закохався Instagram

М’який і ледь вологий зсередини, підгорілий ззовні... Диво, яке заполонило соціальні мережі впродовж останніх двох років і потихеньку осідає в десертних меню ресторанів по всій планеті, Баскський чізкейк, народився в сімейному ресторані La Vina в місті Сан-Себастьян в Країні Басків в Іспанії.

Заклад відкрили в 1959 р. батьки, дядько та тітка його сьогоднішнього власника – Сантьяго Рівери. Сантьяго зростав у стінах ресторану, і коли став його повноцінним власником, досліджував баскські кулінарні традиції, і намагався відтворити їх у меню La Vina. Втім, традиційних десертів в меню не було – і Сантьяго довелося розробляти їх самотужки. Після декількох місяців експериментів народився чізкейк – без бази з тіста, з легкою наче пір’ячко текстурою та впевнено підгорілою скоринкою. 

Чізкейк доволі швидко став улюбленим десертом Сан-Себастьяну – сьогодні його печуть ледь не в кожній місцевій пекарні, і продають із собою, цілим, просто у “обгортці” з пергаменту, в якому він запікався.

В чому ж секрет найпопулярнішого чізкейку планети? 

Сантьяго Рівера з посмішкою відповідає на це питання, промовляючи по складах: “Фі-ла-дель-фі-я”. Так, крем-сир Philadelphia є принципово важливим інгредієнтом, втім є ще один виверт. Основний секрет ніжної текстури чізкейку в тому, що його ледь не допікають: коли десерт дістають з духовки, його скоринка добре карамелізована, а всередині він ще зовсім “живий” і рухомий. Тож, головне правило для усіх, хто намагається відтворити баскське диво – дати чізкейку повністю охолонути, а потім поставити в холодильник щонайменше на ніч. Зранку – ви наче за столиком La Vina, залишиться лише зварити каву.
 

Покроковим рецептом Баскського чізкейку з Академією Смаку поділився шеф київського ресторану BEEF Meet&Wine Олексій Шеменков, який за рецептом їздив, власне, до Сан-Себастьяна.

Спробуйте приготувати його власноруч – все вийде!

Ще дещо цікаве

Найвідоміші кулінарні школи світу
10 грудня, 2021

Десять найбільш видатних навчальних закладів для шефів

Показати більше
Новий проект Академії Смаку Сільпо – Українська Кулінарна Спадщина
27 серпня, 2021

Знай своє. Бережи рідне. Смакуй наше.

Показати більше
Оскар у світі оливкових олій
07 червня, 2021

Що таке Flos Olei та чому ця нагорода важлива

Показати більше