Статті та новини

Оскар у світі оливкових олій

Що таке Flos Olei та чому ця нагорода важлива
Оскар у світі оливкових олій

Один з найважливіших критеріїв якості оливкової олії – свіжість. Однак у світі, де свіжа та якісна оливкова олія (Frescolio) перестала бути чимось незвичним, бо є на полицях кожного «Сільпо», але залишається дечим надзвичайним, важливо розуміти й інші критерії якості продукту. Тут на допомогу споживачам приходять професійні дегустатори, а також конкурси та нагороди. 

Flos Olei – це один з найавторитетніших міжнародних рейтингів галузі оливкових олій. Під керівництвом автора проекту, редактора та видавця Марко Ореджіа (Marco Oreggia), група міжнародних сертифікованих дегустаторів обирає найвидатніші оливкові олії року. Ці люди – справжні сомельє світу оливкових олій, які пройшли тривале навчання та підтвердили свою сертифікацію. Щороку вони досліджують різні видів оливкових дерев і сортів олій з усіх країн, які їх виробляють. Звісно ж, йдеться лише про олії класифікації Extra Virgin – тобто першого віджиму. Щороку дегустатори оцінюють близько тисячі олій з різних країн світу. Також Flos Olei вручає спеціальні нагороди тим, хто поширює культуру споживання оливкової олії. Зокрема у 2020 таку нагороду отримав бренд-шеф Fozzy Group, Марко Черветті та ресторани під його керівництвом – Positano і Le Grill. 

Членкинею журі щорічного міжнародного гіда-рейтингу оливкових олій Flos Olei є очільниця «Власного імпорту» Світлана Щегрикович. Наразі вона єдина українка у міжнародній команді. 

У 2021 нагороду від Flos Olei одержала органічна олія Day від іспанської компанії Nobleza del Sur. Це високоякісна оливкова олія класу екстра вірджин, найвищої категорії, яку виготовляють виключно механічним способом з добірних оливок сорту Пікуаль. Їх вирощують на сімейній фермі у провінції Хаен, Андалусія, що на південному узбережжі Іспанії. Day – це фруктова зелена трав’яниста олія, яка має яскравий аромат банана та шкірки яблука, свіжий смак із легкою гірчинкою та помірно пряний посмак. Смакуватиме у салатах, до різних видів м’яса, морепродуктів, твердих сирів, соусів, а також як оригінальний топінг для десертів, зокрема шоколадного морозива. 

Тож якщо ви цінуєте незвичайні смаки та прагнете розвивати свої рецептори, обираючи оливкову олію, обов’язково звертайте увагу на нагороди, які вона здобула. Позначка Extra Virgin – це обов’язково. Свіжість оливкової олії – це важливо, а нагорода від Flos Olei – це беззаперечна ознака, що у ваших руках справді видатний продукт. 

Ще дещо цікаве

Найвідоміші кулінарні школи світу
10 грудня, 2021

Десять найбільш видатних навчальних закладів для шефів

Показати більше
Новий проект Академії Смаку Сільпо – Українська Кулінарна Спадщина
27 серпня, 2021

Знай своє. Бережи рідне. Смакуй наше.

Показати більше
Баскський чізкейк: історія десерту, в який закохався Instagram
07 червня, 2021

Незвичайний десерт родом із Сан-Себастьяну

Показати більше